Sansui 140 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Google TV with HDR10| HLG| Dolby Audio| HSR 120Hz Refresh Rate| MEMC| 30W Surround Sound| FloLED Panel(JSW55UG23) -29%
Available on Flipkart
Sansui 140 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Google TV with HDR10| HLG| Dolby Audio| HSR 120Hz Refresh Rate| MEMC| 30W Surround Sound| FloLED Panel(JSW55UG23)