PHILIPS 138 cm (55 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV with Dolby Vision |30W Dolby Atmos | 120Hz Refresh Rate | HDR 10+ |Wider Colour Gamut | Ultra Narrow Bezel | 32 GB Storage(55PQT8100/94) -26%
Available on Flipkart
PHILIPS 138 cm (55 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV with Dolby Vision |30W Dolby Atmos | 120Hz Refresh Rate | HDR 10+ |Wider Colour Gamut | Ultra Narrow Bezel | 32 GB Storage(55PQT8100/94)