MOTOROLA 165 cm (65 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 50 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Atmos(65UHDGQMWSDQ) -50%
Available on Flipkart
MOTOROLA 165 cm (65 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 50 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Atmos(65UHDGQMWSDQ)