MOTOROLA 139.7 cm (55 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 50 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Atmos(55UHDGQMWSDQ) -52%
Available on Flipkart
MOTOROLA 139.7 cm (55 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 50 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Atmos(55UHDGQMWSDQ)