Current Transformer 30A 50A 100A SCT-013-030 SCT-013-050 SCT-013-000 Non-invasive AC current sensor Split Core -3%
Available on Aliexpress
Current Transformer 30A 50A 100A SCT-013-030 SCT-013-050 SCT-013-000 Non-invasive AC current sensor Split Core