20V 3.25A 65W TypeC AC Adapter Laptop Charger For Lenovo ThinkPad X280 X380 X390 X395 L580 ADLX65YLC3A ADLX65YCC3D
Available on Aliexpress
โ˜†โ˜†โ˜†โ˜†โ˜† 0.0 / 5.0
ยฃ18.87 ยฃ18.87 You save: ยฃ0.00
Store Aliexpress
Category 65W Chargers