YS160-750-8A 380V 750W High Efficiency Air Conditioner Motor 50Hz 2.5A for Central AC/Compressor/Ventilation Systems -20%
Available on Aliexpress
YS160-750-8A 380V 750W High Efficiency Air Conditioner Motor 50Hz 2.5A for Central AC/Compressor/Ventilation Systems