XIAOMI X Series 138 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Google TV with Dolby Vision | HDR 10 | 34W Dolby Audio | Xiaomi Sound | Film-maker Mode | 120 Hz Game Booster | Mi TV(L55MB-AIN) -27%
Available on Flipkart
XIAOMI X Series 138 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Google TV with Dolby Vision | HDR 10 | 34W Dolby Audio | Xiaomi Sound | Film-maker Mode | 120 Hz Game Booster | Mi TV(L55MB-AIN)