SF6 Load Break Switch 3P 12kV/24kV 630A 50Hz Brown Copper CHHP FLN36-12/24 Industrial Switchgear -49%
Available on Aliexpress
SF6 Load Break Switch 3P 12kV/24kV 630A 50Hz Brown Copper CHHP FLN36-12/24 Industrial Switchgear