PHILIPS 126 cm (50 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with Dolby Vision 30W Dolby Atmos 120Hz Refresh Rate HDR 10+ Wider Colour Gamut Ultra Narrow Bezel 32 GB Storage(50PQT8100/94) -9%
Available on Flipkart
PHILIPS 126 cm (50 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with Dolby Vision 30W Dolby Atmos 120Hz Refresh Rate HDR 10+ Wider Colour Gamut Ultra Narrow Bezel 32 GB Storage(50PQT8100/94)