PHILIPS 108 cm (43 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV with Dolby Vision |30W Dolby Atmos | 120Hz Refresh Rate | HDR 10+ |Wider Colour Gamut | Ultra Narrow Bezel | 32 GB Storage(43PQT8100/94) -9%
Available on Flipkart
PHILIPS 108 cm (43 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV with Dolby Vision |30W Dolby Atmos | 120Hz Refresh Rate | HDR 10+ |Wider Colour Gamut | Ultra Narrow Bezel | 32 GB Storage(43PQT8100/94)