MOTOROLA 108 cm (43 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 30 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Audio(43UHDGQMWSDQ) -57%
Available on Flipkart
MOTOROLA 108 cm (43 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 30 W speaker, 120Hz Game accelerator, and Dolby Audio(43UHDGQMWSDQ)
โ˜…โ˜…โ˜…โ˜…โ˜† 4.0 / 5.0
Store Flipkart
Category smart tv price 43 inch