LG UltraFine 68.58 cm (27 inch) 4K Ultra HD IPS Panel with Built-in Speaker, HDMI, DisplayPort, USB Type-C 90W PD, Tilt/Height/Pivot Adjustable Stand, DisplayHDR 400, Computer Monitor (27UP850K - WA.ATRFMSN)(Response Time: 5 ms, 60 Hz Refresh Rate) -40%
Available on Flipkart
LG UltraFine 68.58 cm (27 inch) 4K Ultra HD IPS Panel with Built-in Speaker, HDMI, DisplayPort, USB Type-C 90W PD, Tilt/Height/Pivot Adjustable Stand, DisplayHDR 400, Computer Monitor (27UP850K - WA.ATRFMSN)(Response Time: 5 ms, 60 Hz Refresh Rate)