LG QHD Series 80.01 cm (32 inch) Quad HD IPS Panel with sRGB 99% (Typ.), HDR10, USB-C with PD 15W, HDMI, Head Phone Out, Reader Mode, Flicker Safe, 3-Sided Virtually Borderless Monitor (32U631A-BD.CTRDMR)(Response Time: 5 ms, 100 Hz Refresh Rate) -12%
Available on Flipkart
LG QHD Series 80.01 cm (32 inch) Quad HD IPS Panel with sRGB 99% (Typ.), HDR10, USB-C with PD 15W, HDMI, Head Phone Out, Reader Mode, Flicker Safe, 3-Sided Virtually Borderless Monitor (32U631A-BD.CTRDMR)(Response Time: 5 ms, 100 Hz Refresh Rate)