8025 80MM 80*80*25MM Comptuter CPU Cooling Fan Protechnic MGT8012UR-W25 Like Cooler Master  FA08025M12LPA 12V 0.66A  With 4pin -4%
Available on Aliexpress
8025 80MM 80*80*25MM Comptuter CPU Cooling Fan Protechnic MGT8012UR-W25 Like Cooler Master FA08025M12LPA 12V 0.66A With 4pin