6870C-0769A 6871L-9131A 6871L-5655B 9131A 5655B V18-43-65UHD-TM120-V1.0 T-con Board for 65'' 65 inch TV Logic Board -10%
Available on Aliexpress
6870C-0769A 6871L-9131A 6871L-5655B 9131A 5655B V18-43-65UHD-TM120-V1.0 T-con Board for 65'' 65 inch TV Logic Board
โ˜…โ˜…โ˜…โ˜…โ˜† 4.0 / 5.0
Store Aliexpress
Category 43 inch TVs