3250W DC EC 910MM Precision air Conditioning Axial Flow W3G910-LV12-36/F01 Cooling Fan New Germany 380-480V AC400V 50/60Hz 5.0A -5%
Available on Aliexpress
3250W DC EC 910MM Precision air Conditioning Axial Flow W3G910-LV12-36/F01 Cooling Fan New Germany 380-480V AC400V 50/60Hz 5.0A