1PC New XY12032BM DC 12V 0.26A For Galanz Refrigerator Silent Cooling fan Exhaust Fan 3pin -32%
Available on Aliexpress
1PC New XY12032BM DC 12V 0.26A For Galanz Refrigerator Silent Cooling fan Exhaust Fan 3pin