ORICO USB 3.0 to SATA III 2.5 inch Shock Resistant Hard Disk Enclosure(For 7mm and 9.5mm SATA HDD SSD Tool Free [UASP Supported], 25PW1-U3-BK Blue) -38%
Available on Flipkart
ORICO USB 3.0 to SATA III 2.5 inch Shock Resistant Hard Disk Enclosure(For 7mm and 9.5mm SATA HDD SSD Tool Free [UASP Supported], 25PW1-U3-BK Blue)