New Cooling Fan for F6010B12HS DC 12V 0.19A AVC 6CM Thin Power Supply Equipment Industrial Cooling Fan 60 * 60 * 10MM -1%
Available on Aliexpress
New Cooling Fan for F6010B12HS DC 12V 0.19A AVC 6CM Thin Power Supply Equipment Industrial Cooling Fan 60 * 60 * 10MM