ID-COOLING IS-67-XT 67mm High 6 Heat Pipes Down-pressure Radiator 12V 4PIN PWM 120MM Fan For Intel LGA1700/1200/115X AMD AM4/AM5 -52%
Available on Aliexpress
ID-COOLING IS-67-XT 67mm High 6 Heat Pipes Down-pressure Radiator 12V 4PIN PWM 120MM Fan For Intel LGA1700/1200/115X AMD AM4/AM5