HA8010H12B-Z HA8010H12F-Z 12V 0.35A 75mm 2Pin For MSI 750TI GTX750TI N740 GTX730 GTX740 Graphics Card Cooling Fan -17%
Available on Aliexpress
HA8010H12B-Z HA8010H12F-Z 12V 0.35A 75mm 2Pin For MSI 750TI GTX750TI N740 GTX730 GTX740 Graphics Card Cooling Fan