Free Shipping KDE2409PTB1-6A 24V 3.6W 90*90*25mm Cooler Cooling Inverter Fan -17%
Available on Aliexpress
Free Shipping KDE2409PTB1-6A 24V 3.6W 90*90*25mm Cooler Cooling Inverter Fan