14V AC/DC Adapter For Samsung S27AG320NN S24AG320NN LS27AG320NNXZA LS24AG320NNXZA S27AG320N S24AG320N Odyssey G3 G32A 27" 24" -1%
Available on Aliexpress
14V AC/DC Adapter For Samsung S27AG320NN S24AG320NN LS27AG320NNXZA LS24AG320NNXZA S27AG320N S24AG320N Odyssey G3 G32A 27" 24"